Контакти Фондів Та Волонтерів, Які Допомагають Українцям Нспу

Наприклад, збирають їжу та речі для постраждалих під час бойових дій, закуповують по декілька одиниць амуніції конкретним людям з родичів/знайомих з київської ТрО. Допускається цитування матеріалів без отримання попередньої згоди 0564.ua за умови розміщення в тексті обов’язкового посилання на 0564.ua – Сайт міста Кривого Рогу. Для інтернет-видань обов’язкове розміщення прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на цитовані статті не нижче другого абзацу в тексті або в якості джерела. Порушення виняткових прав переслідується Законом.

волонтерська допомога сайт

Допомога громадянам, які тікають від війни в Україні до Румунії. Цей фонд доставляє українським воїнам продукти харчування, амуніцію, одяг та взуття, необхідне обладнання, прилади для військових підрозділів та батальйонів. Також забезпечує медикаментами поранених військових у шпиталях, допомагає вихованцям дитячих будинків-інтернатів та вимушеним переселенцям. Ми не беремо плату за послуги підбору та порівняння фінансових пропозицій в каталогах, і не надаємо послуги кредитування, розміщення депозитів і страхування. Ваші особисті дані на сайті захищені шифруванням AES-256. Введіть в пошуковику «волонтерські організації Україна» й ознайомтеся зі списком офіційних організацій.

Прогноз Погоди

Допомагають українцям знайти тимчасовий прихисток у Великобританії. Фіксують воєнні злочини, які рф вчиняє на території України. Розміщують інформацію на своїх інфоресурах з широкого кола питань, зокрема правових. Особи з інвалідністю можуть звертатись за безоплатною правовою допомогою.

Заприсягся Працювати Задля Фронту До Останнього Подиху

Закуповуємо медичне обладнання для діагностики та операцій, витратні матеріали, матеріали для лабораторних досліджень, медичні товари та засоби індивідуального захисту для медиків, сплачуємо ремонт медичного обладнання. «Протягом більш як one hundred днів повномасштабної війни українці довели, що ми вміємо мобілізуватись та оперативно діяти навіть у найскладніших ситуаціях. За одну ніч уся країна об’єдналась навколо спільної мети — зберегти якомога більше життів. Підлітки, підприємці, митці, державні службовці — кожен знайшов своє місце в екосистемі допомоги та продовжує боротись на своєму місці», — говорить Анна Бондаренко, керівниця Української Волонтерської Служби.

Потрібні волонтери для допомоги в пунктах прийому та прихистках, плетінні маскувальних сіток, завантаженні/розвантаженні гуманітарної допомоги, розвезенні власною автівкою переселенців та продуктів тощо. Якщо ви досвідчений(-на) лікар(-ка) та готові вести постійну чи тимчасову волонтерську діяльність — залиште свої контактні дані у заявці. Ми зв’яжемося з вами та зкоординуємо для надання медичної допомоги людям, які найбільше цього потребують. Нагадаємо, раніше ми писали, що волонтери шукають добровольців для відновлення України, зокрема, зараз не вистачає людей для розбору завалів у Бородянці, зруйнованій окупантами. Також потрібна допомога від бізнесу з будівельною технікою і будматеріалами.

Educo надають невідкладну допомогу дітям, на сайті є форма для онлайн-пожертвувань. @helpingtoleave_bot— підтримка для тих, хто їде з України прямо зараз або перебуває в Україні та потребує допомоги. Ця група була створена для людей з України, які змушені тікати та шукати безпечного притулку за межами своєї країни. Тут ви знайдете оголошення про надання/оренду квартир, кімнат, будинків у Польщі та інші форми допомоги. Волонтерська робота, спрямована на пряме підключення спонсорів у США та в усьому світі, щоб допомогти українським сім’ям, які постраждали від війни.

Після початку війни Платформа стала тим інструментом, який допомагає волонтерам швидко реагувати на запити тих, хто потребує допомоги. На цю мить Волонтерська Платформа обʼєднала більше ніж 400 тис. Користувачів, понад 500 організацій і локальних волонтерських ініціатив та 1150 волонтерських можливостей. Фізичні особи або волонтерські організації, які мають у наявності гуманітарні чи медичні ресурси, теж можуть запропонувати допомогу, сконтактувавши через платформу з фахівцями Координаційного хабу. Тож, громадяни чи організації, які потребують допомоги, можуть заповнити відповідну форму на сайті.

За його словами, допомагають українцям з 31 країни світу. На платформі зареєстровано понад тисячу волонтерів, що підтримують громадян України. Про це на брифінгу повідомив заступник міністра соціальної політики з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Костянтин Кошеленко. Надалі фахівці Координаційного хабу зателефонують для підтвердження запиту. Заявки обробляються в порядку критичності та часу. «СпівДія» є ініціативою волонтерів та органів державної влади, яка гарантує безпеку як надавачам, так і одержувачам допомоги.

Якщо вашій ініціативі потрібна волонтерська допомога, Українська Волонтерська Служба готова допомогти у мобілізації людей. Пожертвування гуманітарним організаціям, як і раніше, є одним із найнеобхідніших різновидів допомоги та підтримки біженцям з України. Сприяє здійсненню міжнародного співробітництва з питань волонтерської діяльності, узагальнює і поширює практику роботи у цій сфері.

Чверть Мільйона Для Зсу Зібрали Львівські «дударики» Під Час Туру До Латвії

Волонтер у будь-якій точці світу через платформу може обрати опцію допомоги конкретній родині на певну суму. Так само будь-який українець може залишити заявку на сайті щодо необхідної йому допомоги. З першого дня війни в Україні ЮНІСЕФ у партнерстві з державними установами, громадськими небайдужих організаціями та бізнесом допомагає постраждалим дітям і родинам. Лікарі, які прийняли допомогу, розповідають, що зараз наявне обладнання в дефіциті та вкрай необхідне для надання медичної допомоги. Воно допоможе максимально полегшити й пришвидшити лікування та реабілітацію пацієнтів.